Wyłączenie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania

W związku z prognozowanym wzrostem temperatury zewnętrznej informujemy, że podjęliśmy decyzję o wyłączaniu od dnia 19 maja 2026 . ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania.

Do dnia 21 maja 2026 r. planowane jest wyłączenie ciepła we wszystkich nieruchomościach.